KOMENTARZE
SzymekJ
2017-05-15 14:36:58
Najdłużej przewóz wagonów normalnotorowych na transporterach prowadziło SKPL na Kaliskiej KW . Obecnie chyba nigdzie, nie licząc wykorzystania transporterów do przewozu podkładów tak jak np. (...)
Kolins
2017-05-15 10:53:18
Teraz w Makowie Mazowieckim... Wydaje się, że ten sam transporter też tam stoi.
SzymekJ
2017-05-14 22:24:45
Ryśku - w czasach "normalnego" funkcjonowania koleje wąskotorowe przewoziły wagony normalnotorowe na tzw. transporterach - niskich, wąskotorowych "lawetach" na małych kołach, (...)
Kolins
2017-05-13 22:35:05
Ta kolej miała jakieś normalnotorowe maszyny, ale nie wiem, w jakiej ilości.
RysiekChaszcz
2017-05-13 14:49:15
Tylko że Mławska Kolej Dojazdowa to 750 mm a tutaj normalnotorowa lokomotywa. Po co im ona ??????
RysiekChaszcz
2017-05-13 14:46:43
Chciałbym usłyszeć Niemca lub innego obcokrajowca żeby wymówił nazwę tego przystanku. Chyba że po 5 :piwo:
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.