KOMENTARZE
Kazik
2017-05-26 06:48:33
Gdy by nie ta informacja że to manewry to wrażenie że skład jedzie prosto na otwarty przejazd kolejowy. :clap:
anonim1981
2017-05-25 18:58:28
@Rysiek. Szeroki tor jest czynny do bocznicy Piórkowo (ok. 2 km. za Chruścielem), dalej tory zostały rozebrane.
Kazik
2017-05-25 18:42:30
Jechałem kiedyś tym, szkoda że nie ma zdjęcia z wewnątrz wagonu, był bardzo ciekawy jak na bezprzedziałowy.
RysiekChaszcz
2017-05-24 16:28:04
Jedna z nielicznych stacji na OSTBAHN-ie której jeszcze nie odwiedziłem. Od Berlina p. Kustrin, Landsberg, Kreutz, Schnedemuchle, Konitz i Dirchau zaliczyłem. Dla niewtajemniczonych Kostrzyn. Gorz (...)
RysiekChaszcz
2017-05-24 16:20:51
Dokąd szeroki jest normalnie czynny. Kiedyś był do Bogaczewa ale to już historia ??
SzymekJ
2017-05-20 12:36:36
Pod koniec produkcji "klepali" je w Myszkowie, a na sam koniec - początek lat 90-tych przeniesiono produkcję do ZNTK Oleśnica. Warto jednak zaznaczyć, że lokomotywy z Zastalu, Mystalu i (...)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.