KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2017-06-18 14:09:19
Piekny widok na OSTBAHNIE tylko ten szeroki tor jakiś krzywy :piwo:
RysiekChaszcz
2017-06-18 14:07:38
Podobna do polskiej EM10 http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=6006
RysiekChaszcz
2017-06-18 14:05:00
Kondziu nie mogłeś na pocztę dać znać że będziesz - pojechałbym do Ostravy a tak samemu mi się nie chciało :-( Jesteś beeee
Marcel Stancl
2017-06-17 16:21:42
powoli juz jest zamalo tej klase. Bo pojawuje sie tu tez Vectron, Taurus i ine na brutach.
Kolins
2017-06-15 19:19:40
A gdzieś czytałem, że polsko-francuskie towarzystwo, budujące węglówkę, "zamówiło" dwa tory na całej trasie, ale one są tylko od Gdyni do Gdańska Osowej - i tam też zrobili kont (...)
RysiekChaszcz
2017-06-15 14:08:15
Dla wytrawnych obserwatorów - węgłowka i przyczólki mostowe budowane pod dwa tory. Niestety nigdy nie zrealizowano drugiego toru na tym odcinku :-)
Kolins
2017-06-15 08:37:20
Dzięki. W słoneczną pogodę musiałbym ominąć to miejsce. Światło miałbym w obiektyw.
Konrad
2017-06-14 19:44:44
To jest przykład fotki,gdzie mokra aura dodaje fotce uroku.Podoba się :clap:
Marcel Stancl
2017-06-13 22:17:15
przepraszam to czesc fabriky. Bo tam 25 000V na dachu to niebylo by ziwich ludzi.
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.