Witaj: Gość
KOMENTARZE
RysiekChaszcz
2017-07-03 20:14:18
A jaki problem - zgodnie z Ir1 (R1) ten pierwszy pojedzie ten drugi czeka.:-) Pociągów /Składów/ na jednym torze może stać wiele. Cały czas tor jest zajęty. Co innego wjazd na ten tor - ale to (...)
Marcel Stancl
2017-06-24 16:33:02
juz jest remont i boje sie ekranow akustycznych w tymmiejsu jezeli zbuduja.
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.