Witaj: Gość

KOMENTARZE


Kolins

2017-07-13 15:19:25

Nie jest centralne Marcel. Czoło pociągu jest w dobrym miejscu.

Stryjek

2017-07-13 14:22:00

Gatunek na wymarciu. Trzeba dokumentować puki jeszcze można.

Stryjek

2017-07-13 14:18:01

Że też chciało Ci się w taką pogodę wyjść na zdjęcia.

Dyzio_Marzyciel

2017-07-13 11:18:21

piękne niebo i zacny skład

Dyzio_Marzyciel

2017-07-13 11:15:46

elegancki luzaczek

Dyzio_Marzyciel

2017-07-13 11:15:00

niesamowita miejscówka! :clap:

Dyzio_Marzyciel

2017-07-13 11:14:02

Super!

RysiekChaszcz

2017-07-12 20:22:09

:clap: :piwo: :clap:

RysiekChaszcz

2017-07-12 20:21:39

:clap:

RysiekChaszcz

2017-07-12 20:21:16

:clap:

RysiekChaszcz

2017-07-12 20:19:45

:clap:

RysiekChaszcz

2017-07-12 20:19:17

:piwo:

Marcel Stancl

2017-07-12 18:34:39

centralne

12CzN2626

2017-07-11 22:08:01

8-)

SZYMON

2017-07-11 21:57:46

Piękna maszyna!

SZYMON

2017-07-11 21:57:10

Patrząc na takie zdjęcia rodzi się nadzieja, że piękna, klasyczna, polska kolej chociaż w małej części pozostanie. Super malowanie, oby więcej takich inicjatyw!

Marcel Stancl

2017-07-11 19:28:31

po co tak zaciemne czelo loku?

RysiekChaszcz

2017-07-11 18:00:32

Rusek :-) Tylko ta Z.G. draźniąca Gorzowianina :-) :-) :piwo:

Marcel Stancl

2017-07-11 09:26:45

Znaje ktos numeru tego pojazdu?

Marcel Stancl

2017-07-09 11:07:03

Trnava jest wielke miasto na Slowacji tak to prosze nie jest na tym foto to zgoda nazwisk tu chodzi o okolice miasta Zagreb Kroatia.

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.