Witaj: Gość

KOMENTARZE


RysiekChaszcz

2017-11-08 18:22:13

Byczek jesienią :piwo:

RysiekChaszcz

2017-11-08 18:21:15

Nie ważme co widac - ważne że OSTBAHN :clap: :clap:

RysiekChaszcz

2017-11-08 18:19:51

Wagon być winien odrestaurowany i przywrócony do oryginału. Klasyk :piwo: Damian

RysiekChaszcz

2017-11-08 18:18:43

W Gorzowie mówią na to "Żelazko"

Konrad

2017-11-06 19:05:26

06.11.2017 Fotka Tygodnia - Wybór Użytkowników ex aequo z http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=77162 Gratulacje :clap:

Konrad

2017-11-06 19:03:48

06.11.2017 Fotka Tygodnia Wybór Użytkowników ex aequo z http://gmfk.pl/cpg144/displayimage.php?pid=77169 Gratulacje :clap:

Konrad

2017-11-06 18:59:21

Docenione :clap:

Krystian

2017-11-05 17:43:25

Tak to wygląda te miejsce obecnie http://i67.tinypic.com/9hjdon.jpg :-(

SZYMON

2017-11-02 20:07:03

Ciekawe malowanie SM42.

SZYMON

2017-11-02 19:59:30

Piękna, jesienna fotka :clap:

Kazik

2017-11-02 08:33:32

Gość w żółtym kapoku wtopił się w jesienny klimat, linia urokliwa a lok niczym z innej epoki, od tak takie ciekawe zdjęćie.

Konrad

2017-11-01 18:40:22

Ładna klateczka + :-)

RysiekChaszcz

2017-11-01 10:38:35

@Antek Nie pierwsza. Jako CSMK organizowlismy dwie wycieczki kiblami w 2011 roku w tym jeden był międzynarodowy gdyz wjechał do Ceskiego Tesina

RysiekChaszcz

2017-10-31 19:38:03

Zajefajne :-)

RysiekChaszcz

2017-10-31 19:37:18

Nie chce mi się pisać co PLK zrobiło z stacją Międzychód. Wielki żal i ku*****a

Antek

2017-10-31 17:51:24

:-o

Antek

2017-10-31 17:45:12

No i doczekaliśmy się czasów wycieczek kibelkami :lol: :piwo:

Antek

2017-10-31 17:36:53

Jak nówka prosto z salonu :clap:

Kazik

2017-10-31 07:13:14

:clap:

KAMIL95

2017-10-30 21:21:35

Wyszło rewelacyjnie, zdecydowanie trzeba będzie to kiedyś oblać ;) :piwo: :piwo: :clap:

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.