KOMENTARZE
Dyzio_Marzyciel
2017-12-10 11:41:29
Czesi mają chyba najlepsze malowanie Pendolino tej generacji! Zacna Fota! :clap:
Antek
2017-12-09 23:28:54
Ja biorę pierwszego z lewej ET21, ważne żeby był bezwypadkowy z niewielkim przebiegiem od pierwszego właściciela :-)
Piotr37
2017-12-05 06:20:53
Chyba trochę polecieliśmy do przyszłości :lol: Jesteśmy już po świętach. Muszę przestać tyle pić :lol:
Konrad
2017-12-04 21:06:32
Szkoda,że ta linia nie jest w całości wykorzystywana :-( Fotka podoba się :clap:
Kolins
2017-12-03 13:43:57
A po lewej fragment... Wietcisa Skarszewy - lokalna drużyna piłkarska. Jeśli chodzi o remont linii... Tak samo było w Krokowej, też zrobili po to, żeby potem rozebrać. Mam wrażenie, że ten pr (...)
RysiekChaszcz
2017-12-03 13:13:29
Widać że tor niedawno po remoncie - strunobetony i S49. W wielu miejscach w Polsce tak było - remont a po paru latach likwidacja.
Antek
2017-12-03 12:03:11
Gratuluję cierpliwości :clap: wiem ile jej trzeba bo sam dłubię w kartonie i skończyć nie mogę parowozu Od2 :lol:
Antek
2017-12-03 11:39:29
@ Krystian, :piwo: opis poprawiam choć wątpliwość zostaje ,tak jak piszesz zostały tylko wspomnienia ,a foteczka z linku piękna ,dziasiaj to miejsce to kilkusetmetrowa ścieżka rowerowa...
Krystian
2017-12-03 11:27:48
@Antek akurat podejrzalem swoje zapiski i byłem się tam przejechać 26.03.2000 to była niedziela - trafliem na miłą obsugę trakcyjną i w drogę powrotną wracałem w kabinie kociołka... coż d (...)
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.