Witaj: Gość

KOMENTARZE


Kolins

2017-12-28 11:44:59

ECCO Rail tam teraz rządzi.

Konrad

2017-12-28 10:50:23

Piękna sprawa :roll: :clap:

Konrad

2017-12-28 10:49:28

Historia Kolei uwieczniona na fotografii.Niby tak niedawno,a już prawie 20 lat :roll:

Konrad

2017-12-28 10:46:56

Ciekawe :-)

Konrad

2017-12-28 10:46:10

Ładne,ale foto chyba z przyszłości :?: :-P

Konrad

2017-12-28 10:44:54

Jeszcze w zeszłym roku było trochę tego sprzętu.Teraz pustki.Ciekaw jestem,czy w Szopie jeszcze się "Cóś" naprawia ?

Kolins

2017-12-28 10:03:55

EW55 gdzieś tam jeszcze jest ;-) Tylko SZT w tym miejscu już nie ma.

Kazik

2017-12-28 09:25:19

Wymowne, niby tyle taboru ,nawet EN-y bez sieci :lol:

Kazik

2017-12-28 09:23:19

Gdzieś tam w okolicy tego miejsca jak byłem tam z 15 lat temu stał nawet dpbrym wizualnie stanie EW 55.

Sebek96

2017-12-27 23:59:28

:clap: Mocne!.

Marcel Stancl

2017-12-27 20:27:23

foto roku

Marcel Stancl

2017-12-27 20:26:15

Bardzo lodne

Kolins

2017-12-27 12:48:20

W słowach kluczowych jest błąd. SA133 to nie jest.

Kolins

2017-12-24 22:39:58

To jakieś złudzenie, wszystko było (i jest) czynne :lol: Ale faktycznie, coś w stylu rdzy widać.

RysiekChaszcz

2017-12-24 15:20:00

Wow - OSTBAHN. Czy mi się wydaje czy jedynka trochę podrdzewiała ???

Kolins

2017-12-24 13:27:46

Cholera.... Wracam do tych zdjęć co jakiś czas. Mocne, bardzo mocne.

RysiekChaszcz

2017-12-24 09:28:21

:piwo: :clap:

SZYMON SULINSKI

2017-12-23 15:09:12

Jest moc!

Kolins

2017-12-23 12:48:54

Wrocki i Ostrowite... To najlepszy prezent na święta! :piwo: Antek, rewelacja!!!

RysiekChaszcz

2017-12-23 09:03:07

Ale ciasno :-)

 

Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.