KOMENTARZE
Kolins
2018-01-13 22:39:00
Wydaje mi się, że o ciemne strony zdjęcia nie warto dbać - ważny jest brak przepalonego nieba. A później to, co jest ciemne, można delikatnie wyciągnąć podczas obróbki. Warto jednak pamię (...)
rafkam
2018-01-13 18:23:12
Super! Jak zrobić tak dobre zdjęcie w takich niezwykle trudnych warunkach świetlnych? Elementy znajdujące się w cieniu są właściwie naświetlone a jednocześnie niebo nie jest prześwietlone. (...)
Robert Stoksa
2018-01-08 21:56:57
Po okresie klasyki, tzn. malowania zielonego z żółtym "V", czy też odpowiednio dla SU42 malowania żółto-niebieskiego (zresztą dla mnie osobiście najładniejszego), nastąpiła era w (...)
Krystian
2018-01-08 21:50:07
Antek też te linię kilka razy przejechałem - w Szropach mieszkał mój dziadek. Świetnie ze zdecydowałes się podzielić swoim archiwum !!! Jest poprostu świetne !!!
Robert Stoksa
2018-01-08 21:20:11
Tym zdjęciem chciałem przywitać się serdecznie ze wszystkimi osobami tworzącymi tą galerię, autorami oraz tymi, którzy wyłącznie oglądają z sympatią zamieszczane zdjęcia.
Antek
2018-01-08 00:51:07
Kilka razy udało mi się tą linią przejechać, pociąg sunął powoli przez zieleń jak statek po kanale elbląskim,klimat był ! Mam jeszcze kilka zdjęć z gonienia planowego sfotografowanego na (...)
Krystian
2018-01-07 20:22:19
Akurat na tej stacji dziwnym trafem kawałek torowiska pod wiaduktem pozostawiono... ach znowu te wspomnienia jak jechało się tu ostatnim planowym osobowym...
RysiekChaszcz
2018-01-07 18:19:07
Ale numer że przegapiłem to zdjęcie. Byłem i w Kołomyi i w rachowie. Mój Ojciec jest z Kołomyi :-)
Kazik
2018-01-07 18:10:25
Podobnym tylko żelaskiem przemieszał sie Pan Kleks :lol: Ps. Jechałem Kalinką z Rosyjskim wagonem kl 2 ogólnodostepnym i to był czad ale ten wynalazek to także ciekawostka.
Menu

Ilość komentarzy w bazie danych: 31742 Fotki po wyświetleniu ustawiają się od najnowszej. Strzałki służą do przewijania fotek o 20 do przodu lub do tyłu.